Mobilya Dekorasyon | Mobilya Modelleri,Mobilya Fiyatları

Doğtaş Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya’dan özel tasarım yatak odası takımı: Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Modeli. Gelin birlikte Doğtaş’ın bu özel yatak odası modelini ve fiyatını inceleyelim.

Mobilya da özel tasarım dendiği zaman ince işçilikler ve ürün kalitesi ön plana çıkar. Doğtaş Mobilya’nın excluesive desing yatak odası modelleri arasında Dolce Belleza, gerek mobilyasının kalitesi gerekse tasarımındaki şıklıkla özel tasarım mobilya sevenlerin fazlasıyla beğeneceği bir yatak odası takımı ortaya çıkarmış durumda.

Doğtaş Mobilyanın Exclusive Design yatak odası takımını yakından tanıyalım.
Doğtaş’ın ürününe ne kadar güvendiği sektörde ilk kez 7 yıl garantili bir mobilya satmasından belli. Asillere hitap eden, özel taşlarla süslenmiş, kapitoneli kadife karyola başlığı mevcut. Özgün tasarlanan ve diğer modüllerle bütünlük taşıyan kulpları yatak odasına ayrı bir görsellik eklemiş. Sürme ayna kapaklı ve odayı büyüten dolabıyla birlikte zarif görünümlü lukens ayaklar yatak odası takımı modelini tamamlayan ayrıntılar.

Yatak odasını yenilemek isteyenler ya da hazır düğün sezonu açılmışken yatak odası takımı bakan yeni evlenecek olanlar Doğtaş mağazalarına uğrayıp Dolce Belleza yatak odası takımı modelini yakından görebilirler. Üstelik fiyatlarda indirim de mevcut.

Doğtaş Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Fiyatları

3 Kapılı Sürme Kapaklı Dolap  6837 TL 5.470 TL
Şifoniyer  2594 TL 2.075 TL
Şifoniyer Aynası   200 TL 160 TL
Karyola   3355 TL 2.684 TL
Komodin   993 TL 794 TL

932 TL x 12 TAKSİT – Toplam 13.979 11.183 TL

One Response to Doğtaş Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

  1. Safiye says:

    Doğtaş mobilyanın fransız esintisi mi olmuş bu da?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Mobilya & Dekorasyon