Doğtaş Mobilya Coconut Latex Yatak Modeli

Doğtaş Mobilya Coconut Latex Yatak Modeli

Bir yataktan daha fazlasını isteyenler için Doğtaş Coconut latex yatak modeli oldukça uygun. Doğtaş yatak modeli ve fiyatlarıyla da exclusive olduğunu gösteriyor.

Coconut latex yatak modelinde Doğtaş’ın üstün niteliklerini bulabilirsiniz. Bamboo yatak kumaşı, pocket spring yay, hindistan cevizi lifi yatak dolgu malzemesi deve yünü gibi üstün özelliklere sahip malzemelerin kullanıldığı coco latex yatak ile konfor ve kalitenin birleştiğini göreceksiniz.

Pocket spring yay sitemi ile vücudun her bölgesi ayrı basınçla desteklenmektedir. Bu sayede kaliteli uyku sağlanmış olur. Yumuşaklığı, parlaklığı ve hacimli dokusuyla deve yünü yatak dolgusu ise yatak kumaşı ile kapitone edilerek vatka olarak kullanılmış ve konforun artması sağlanmıştır. Deve yünü sıcağı ve soğuğu geçirmediği gibi anti-bakteriyeldir.

Doğtaş coco letex yatağın en büyük özelliklerinden biri de tamamen doğal bir tür elyaftan geliştirilen bamboo yatak kumaşıdır. Bamboo yatak kumaşı 30 derecede yıkanabilir, alerji yapmaz, kimyasal içermez, anti bakteriyel ve pürüzsüz olması ayrıca değerlendirilebilir.

Uyku kalitesini arttırmak isteyenler için ideal bir seçim olan coconut latex yatak modeliyle Doğtaş mobilya bir adım önde.

DOĞTAŞ MOBİLYA COCONUT LATEX YATAK FİYAT LİSTESİ

Doğtaş Mobilya Coconut Latex Yatak 160×200 160 200 29: 2999 TL 2.100 TL

Yorum Yap