Evim Şahane

Evim şahane dekorasyon programı, son iki yıldır gündüz kadın kuşağı programlarında ilk sırada bulunan evim şahane 2013-2014 yılında kaldığı yerden devam edecek.

Yıldız teknik üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olan Selim Yuhay ve ekibi ile Kanal D ekranlarında dekorasyon tutkunları ile buluşan program evinizin seçtiğinizi bir bölümünü 3 gün içinde baştan yapıyor. Renklerini, halısını, perdesini, biblolarını ve mobilyalarını tamamen kendi zevkinize göre seçeceğiniz malzemeler için harcadığınız ücreti sponsorlar sayesinde Kanal D ekibi ücretsiz olarak karşılıyor.

Peki bu harikalar yaratan evim şahane programına başvuru koşulları nedir?

Evim şahaneye nerden nasıl başvurabiliriz diye düşünebilirsiniz. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği evim şahane dekorasyon programına kanal d web sayfasındaki evim şahane başvuru formunu eksiksiz doldurarak başvurabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular titizlik ile incelenerek Selim Yuhay tarafından değerlendiriliyor ve mimarımızın her anlamda mutlu edebileceği insanlara ulaşılıyor. Sürekli eleştiri alan iki büyük konu bulunmaktadır.

Evim şahane neden İstanbul dışına çıkmıyor? Evim şahane başka şehirlere çıkacak mı? bu soruların cevapları herkes gibi bizde yeni yayın döneminde öğreneceğiz. Evim şahane programı zenginlerin evini tercih ediyor, yardıma muhtaç ailelere ulaşmıyor şeklindeki yorumlarınıza da sık sık rastlıyoruz ancak bu durum tamamen şans olduğunuzu düşünüyoruz ve evim şahane programına başvuru yapmaktan çekinmeyiniz diyoruz. Evim şahane iletişim ve telefon numarasına kanal d web sayfasından ulaşabilirsiniz. Renkli dekorasyon modelleri ile buluşmak dileğiyle şahane evleriniz olsun dileriz.

Evim şahane hakkında görüş ve önerilerini paylaşanlara ulaşmak için www.evimsahane.org adresini ziyaret ediniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir