Ametist Therapy Yatak Modelleri Ve Fiyatları

İstikbal Mobilya sektörüne Ametist Therapy Yatak modelleriyle damgasını vurdu.Yatak modellerinde kullandığı ametist teknolojisi sayesinde bir çok uyku düzenine uygun yatak modelleri geliştirdi ve şu an mobilya sektörünün en çok aranan ve takip edilen ürünlerini geliştirdi.

Peki nedir bu Ametist Therapy Yatak?
Ametist Therapy yatak modellerini bu kadar önemli kılan ayrıntı ametist taşlarında saklı. Doğal ametist taşları İstikbal Mobilyanın geliştirdiği teknolojiyle birlikte yatakların içine girdi. Ametist taşlarının en büyük özelliği üzerine yatıldığında vücuda masaj etkisi yapması. Ametist Therapy yatakta yattığınızda ametist taşları vücudunuza temas eder ve kaliteli bir uyku keyfi sağlar.Ametist terapinin özelliği bununla da bitmiyor.

Kullandıkları kumaşın bir tarafı yumuşak diğer tarafı sert kumaştan oluşuyor ve bu sayede uyku alışkanlığınızı değiştirmeden keyifli bir uyku geçirip güne masaj yapılmış zinde olarak başlıyorsunuz. İstikbal Mobilyanın Ametist Therapy yatak modelleri hakkında detaylı bilgiyi sitemizdeki ilgili safyalarda bulabilirsiniz.

Yorum Yap