Resital Yatak Odası Takımı Modelleri Ve Fiyat Listesi

Resital Yatak Odası Takımı şık bir tasarıma sahip olan takımın yapımında kullanılan malzeme özenle seçilmiş ve rengiyle de zarafeti desteklenmiş. Ürünün gardırop kapak çerçevesinde geniş profiller kullanılarak kapak ortasına tasarlanan dekoratif figür görselliği tamamlamış.

Takımın 6 kapılı ve sürgü kapılı şeklinde iki adet gardırop alternatifi bulunuyor. Her iki alternatif gardırop içinde çekmece bulunurken kapılı gardırop da pantolonluk uygulanması kullanılmış. Üründe yüksek ayak kullanılarak hem temizlik kolaylığı hem de kullanım rahatlığı sağlanmış.

Hiçbir şekilde kanserojen malzeme içermeyen E1 standartlarına uygun olan malzemelerin kullanıldığı ürünün ömür uzunluğu da ünite kapakları ve diğer ünitelerde yavaşlatıcı sistem kullanılarak sağlanmış. Farklı bir uygulamayla hem tuvalet aynası hem de başlık ürünleri takımın şıklığını artırmış.

Sırt ve fon kısmında döşeme uygulanan sandalye de takımla uyumlu bir görünümde. Üzerinde bulunan düğmeler de ayrı bir hava katmış. Takımın çekmece, gövde ve kapaklarında fildişi renk uygulanmış.

2 Yorumlar

Yorum Yap