Bellona Mutfak Masa-Sandalyeleri

Bellona Mutfak Masa-Sandalyeleri

Bir evin tüm ayrıntılarını en ince detayına kadar düşünen Bellona Mobilya, kullanışlı mutfaklar için ideal mutfak masaları hayatınıza şıklık ve konfor katıyor. Mutfağınızın boyutuna göre farklılık gösteren mutfak masası modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, en ekonomik mutfak masası modelini Bellona Mutfak-Masa Sandalye bulabilirsiniz.

Bellona Mutfak Masaları ahşap ve mdf malzemeden üretilen modellerle şık görünümü ve kullanımı artırılmıştır. Renk olarak farklı alternatifler sunan ahşap mutfak masaları kendi aralarında katlanabilir ya da tek parça olarak ayrılmaktadır. Mutfak masalarının 2 kişilik, 4 kişilik, 6 kişilik ve 8 kişilik çeşitleri farklı büyüklüklerdeki mutfaklar için tercih edilebilir mutfağınızın alanına göre tercih edebilirsiniz. Açılıp kapanabilen masa modelleri de yer kaplamadan kalabalık sofların hazırlığını yapabilmek için en önemli özeliklerden biridir.

Mutfak masası modelleri içi seçim yaparken mutfak tarzı son derece önemli bir etki taşır. Sade mutfak tasarımları için sade renklerde mutfak masası modelleri uygun olduğu gibi retro tarzın hakim olduğu mutfaklarda ise retro mutfak masaları tercih ederek uyumlandırabilirsiniz. Bütçenizi de yormayacak en uygun mutfak masasına ulaşmak için Bellona Bayilerine uğrayarak hem konforlu hem de uygun bütçeli modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap