Bellona Nil Duvar Ünitesi Modeli Ve Fiyatları

Bellona Mobilya’dan Nil Duvar Ünitesi modelini görmeden karar vermeyin. Nil duvar ünitesi modeli ve fiyatları hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında.

Nil duvar ünitesi serisinin adının verildiği gümüş eskitmeli ağaç figürü ile görsel olarak harika bir dekoratif bir görüntü sunuyor. Televizyon ön panelinin altına yerleştirilen led ışıklar duvar ünitesine ayrı bir canlılık kazandırıyor.

Bellona’nın dekorasyon mobilyalarında bu kaliteli duvar ünitesi modelinin bir diğer ince düşünülmüş tarafı da çekmeceli ve kapaklı alt blok, raflar günlük kullanıma uygun zengin bir kullanım alanı sunarak dar evler için oldukça işlevsel görev alıyor.

Nil duvar ünitesindeki çekmecelerin maksimum 10 kg yük kaldırabiliyor, çekmecelere eşya koyarken dikkatli olmak gerekiyor. Gerek çekmecelerde gerekse kapaklarda yavaşlatıcı ray sistemi kullanılması da bir başka ince ayrıntı.

Gerek görsel zenginliği, gerek işlevselliği gerekse Bellona Mobilya kalitesiyle sizlere tavsiye edebileceğimiz bir tv duvar ünitesi modeli.

Bellona Nil Duvar Ünitesi Fiyatı: 2.000 TL

Yorum Yap