Bellona Valeria Yatak Odası Takımı Ve Fiyatları

Bellona 2013 Yatak Odası Takımı Modeli Valeria’yı görmüş müydünüz? Bellona Mobilya’dan yepyeni bir yatak odası takımı modeli ve fiyatları hakkında bilgi almaya ne dersiniz?Türkiye de mobilya denilince akla gelen belli başlı isimlerden birisi de Bellona Mobilya’dır. Gerek kalitesi gerek yerli sermayesi ve mobilyaya verdiği değerle her zaman premium ürünler ortaya koymuş ve piyasada sürekliliğini sağlamıştır.

Bellona mobilya 2013 yılı için hazırladığı Valeria yatak odası takımı modeli ilk bakışta aşkı simgeliyor. Beyaz rengin hakim olduğu yatak odası takımı modern evler için oldukça ideal bir tasarıma sahip. Sürgü kapılı gardırobu, aynalı tuvalet masası ve 160’lık başlığıyla oldukça uyumlu bir ürün ortaya çıkarılmış.

Eğer yeni ve geniş bir eve taşındıysanız Bellona şıklığına da bir göz atın derim. Valeria yatak odası takımı 2013 modeli ilginizi çekecektir.

Valeria Yatak Odası Takımının Ürün Özellikleri:
Sürgü Kapılı Gardırop, Tuvalet Masası (Aynalı), Boy Aynası Sağ Komodin, Sol Komodin, Sandalye, 160’lık Başlık

Valeria Yatak Odası Takımının Özellikleri
Dış yüzey kaplama olarak lake uygulaması uygulanmış. Takımın öne çıkan figürleri ceviz renkte ve doğal ahşap kaplamalısı.Karyola başlığında deri uygulaması ve konseptüalizm bütünlüğü açısından ahşap figür uygulaması bulunuyor.Gardırop içlerinde fonksiyonel askılıklar, çekmeceler, raflar bulunuyor. Tuvalet Masası-Aynası yanında boy aynası bulunmakta olup, ünitenin sağına veya soluna monte edilebilecek tarzda tasarlanmıştır.

Yorum Yap