Bilbao Oturma Grubu Takımı Modeli ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya’dan klasik severler için harika bir salon takımı modeli: Bilbao. Bilbao oturma grubu hakkında detaylara ve fiyatlarına bir göz atalım.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte mobilyaların yenilenme vakti de geldi. Bu sene birbirinden şık ve kaliteli mobilya modelleriyle kullanıcının kafası karışıyor ve karar vermekte zorlanıyor. Bu karışıklığı biraz olsun gidermek ve işinizi kolaylaştırmak için Doğtaş Mobilya’nın 2013 model Bilbao salon takımı modelini sizler için incelemeye aldık.

Doğtaş’ın “Exclusive Design” adını verdiği tasarımıyla şekillenmiş bir oturma grubu karşınızda. Modernlikle klasiğin buluştuğu şirin ve ferah bir salon takımı. 2’li koltuk ve 3’lü koltuk ve berjerden oluşan bu salon takımında açık renkler hakim. Bir diğer iyi tarafı da tekli koltuğun ve yastıkların çiçek desenli olarak da bulunabilmesi. Kayın ağacından yapılan bu mobilya modelinde yumuşak sünger üzerine 24 hyper sünger kaplı ve çektirmeli olması, dinlendirici bir etki sağlıyor.

Yeni Bilbao Salon Takımı Modeli FiyatlarıDoğtaş Mobilya‘nın Bilbao Salon Takımı Grubu için kısaca: “klasik çizgilerle şekillenen modern bir duruş” diyebiliriz. İndirimli fiyatlarıyla evinizi yenileyebilirsiniz.

Tekli – – – 1475 TL 1.180 TL
İkili – – – 2494 TL 1.995 TL
Üçlü – – – 3070 TL 2.456 TL

469 TL x 12 TAKSİT – Toplam 7.039 5.631 TL

Yorum Yap