Doğtaş Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Modeli Ve Fiyatları

Doğtaş Mobilya’dan özel tasarım yatak odası takımı: Dolce Belleza Yatak Odası Takımı Modeli. Gelin birlikte Doğtaş’ın bu özel yatak odası modelini ve fiyatını inceleyelim.

Mobilya da özel tasarım dendiği zaman ince işçilikler ve ürün kalitesi ön plana çıkar. Doğtaş Mobilya’nın excluesive desing yatak odası modelleri arasında Dolce Belleza, gerek mobilyasının kalitesi gerekse tasarımındaki şıklıkla özel tasarım mobilya sevenlerin fazlasıyla beğeneceği bir yatak odası takımı ortaya çıkarmış durumda.

Doğtaş Mobilyanın Exclusive Design yatak odası takımını yakından tanıyalım.
Doğtaş’ın ürününe ne kadar güvendiği sektörde ilk kez 7 yıl garantili bir mobilya satmasından belli. Asillere hitap eden, özel taşlarla süslenmiş, kapitoneli kadife karyola başlığı mevcut. Özgün tasarlanan ve diğer modüllerle bütünlük taşıyan kulpları yatak odasına ayrı bir görsellik eklemiş. Sürme ayna kapaklı ve odayı büyüten dolabıyla birlikte zarif görünümlü lukens ayaklar yatak odası takımı modelini tamamlayan ayrıntılar.

Yatak odasını yenilemek isteyenler ya da hazır düğün sezonu açılmışken yatak odası takımı bakan yeni evlenecek olanlar Doğtaş mağazalarına uğrayıp Dolce Belleza yatak odası takımı modelini yakından görebilirler. Üstelik fiyatlarda indirim de mevcut.

DOĞTAŞ DOLCE BELLEZA YATAK ODASI TAKIMI FİYATLARI

3 Kapılı Sürme Kapaklı Dolap 6837 TL 5.470 TL
Şifoniyer 2594 TL 2.075 TL
Şifoniyer Aynası 200 TL 160 TL
Karyola 3355 TL 2.684 TL
Komodin 993 TL 794 TL

932 TL x 12 TAKSİT – Toplam 13.979 11.183 TL

Yorum Yap