İstikbal Canyon Koltuk Takımı

İstikbal Canyon Koltuk Takımı

Türkiye'nin en fazla tercih edilen mobilya üreticisi olarak karşınıza çıkan İstikbal markası, yeni sezon ürünlerinin içerisinde ihtiyaç sahiplerinin karşısına, İstikbal Canyon koltuk takımı ile çıkmıştır. Oldukça şık bir tasarım hazırlanmış olmak ile birlikte, takımın ekstra özellikler ile desteklendiği de dikkat çekmektedir. Modern hatları ve farklı tasarım çizgisi ile karşınıza çıkan ürün, yaşam alanlarınıza ayrı bir heyecan, ayrı bir renk, ayrı bir zerafet katacaktır.

İstikbal Canyon Koltuk Takımı Nasıl?

Modern hatlarıyla dikkat çektiği ifade edilmiştir. Modern çizgiler ile birlikte, ayaklarda tercih edilen bakır tonları birleştirilmiştir. İstikbal Canyon koltuk takımı nasıl? İfadesinde ayrıca konforlu oturum yapısına sahip bir koltuk takımının tercih edildiği görülmektedir. Ekstra güzellik katacak konforlu bir tasarım ilk bakışta dikkatinizi çekecektir. Renk uyumuna hayran kalacaksınız, tarza hayran kalacaksınız. İnce zevklere hitap eden detayları hemen fark edip, estetik tasarımın ön plana çıkarıldığını göreceksiniz. Tasarım anlayışının içerisinde tavsiye edilen bir ifade şekli ise, Canyon yemek odası takımı ve Canyon kompakt TV ünitesini de tedarik etmeniz, bütçeniz doğrultusunda bir bütün halinde satın almanız olacaktır.

İstikbal Canyon Koltuk Takımı Özellikleri

Elbette İstikbal Canyon koltuk takımı ekstra özellikler ile de sizleri memnun edecek kullanım özellikleri ile dikkat çekmektedir. İstikbal canyon koltuk takımı özellikleri öncelikli olarak takımdan başlayacaktır. Üçlü kanepe, berjer, yatak konumuna geçen üçlü kanepe olarak sunulmaktadır. Bahsedildiği üzere üçlü kanepenin yatak olarak kullanılma imkanı bulunmaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ile üretilmiş bir koltuk takımı olduğu görülecektir. Tercih edilen kumaş silinebilir kumaş özelliğinde bulunmaktadır. Rahat temizlik yapabilmeniz amacıyla, ayak bölümlerinin yerden yüksek tasarlandığı görülmektedir. Doğa ile dost ürün tercihi, tasarımda kullanılmış olmak ile birlikte, herhangi bir ürünün kanserojen madde içermediği garantisi de, İstikbal markası tarafından verilmektedir.

1 Yorumlar

Yorum Yap