İstikbal Lena Koltuk Takımı

İstikbal Lena Koltuk Takımı

İstikbal Mobilya, kalitesi ile şıklığı, tasarımı ile dayanıklılığı ile karşınıza çıkan oturma gruplarından bir tanesi, İstikbal Lena koltuk takımı olarak hazırlanmıştır. Tüketicilerin, ihtiyaç sahiplerinin beğenisi ve fiyat tercihlerine göre tasarlanmış, modern hatlara sahip farklı tasarım çizgileri ile ön plana çıkan bir ürün olduğu görülmektedir.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Nasıl?

Bu koltuk takımı, modern hatlar ile ön plana çıkarılmıştır. Farklı tasarım çizgisinin olduğu dikkat çekmektedir. Ayak bölümüne bakıldığında, metal ve ahşabın görsel zenginliğinin bütünleştirici olduğu görülmektedir. Aynı şekilde ahşap ve metalin görsel zenginliği, modern çizgiler ile bütünleştirilmiş, konforlu oturum yapısı ile desteklenmiştir. Yaşam alanlarınıza ekstra güzellik katmak istiyor iseniz, renk uyumuna sahip bir tasarımda koltuk takımı almayı düşünüyor iseniz, ince zevklere hitap eden Lena koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Yüksek ayak tercih edilmiş olmak ile birlikte, bu özelliği sayesinde kolay temizlik imkanı yaratıldığı görülmektedir.

İstikbal Lena Koltuk Takımı Özellikleri

Baktığınızda İstikbal Lena koltuk takımı yukarıda bahsedilen özelliklerin haricinde, sizlerin karşısına üçlü ünitesinin yatak olma özelliği ile çıkmaktadır. Bu takımın içerisinde 2 adet üçlü kanepe, 1 adet berjer yer almaktadır. Üçlü kanepe grubuna baktığınızda, bu mobilya grubunun aynı zamanda yatak pozisyonuna geçtiğini göreceksiniz. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak değerlendirilmesi mümkündür. Tavsiye edilen uygulama, bu takımı yani Lena koltuk takımı seçeneğini, aynı ürün ile Lena yemek odası takımı ile birleştirmeniz ve Compact TV ünitesi konsepti ile tamamlamanız olacaktır. Grup halinde satın almanız ile birlikte, ürün yaşam alanlarınıza daha kullanışlı, daha konforlu bir hava yaratacak, kolay kullanım imkanı, uzun ömrü ile birlikte sizlerin tüm beklentilerini karşılayacaktır. Ayrıca bu ürüne maksimum ekonomik fiyatlar ile sahip olma avantajının yaratıldığını da göreceksiniz.

Yorum Yap