Kilim Mobilya Köşe Takımları

Kalite ve dayanıklı yapıdaki mobilyaları ile dikkat çeken, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyeti alan kilim mobilya köşe takımları ile de özel tasarımlara imza atmaktadır. Çeşitli model, ebat ve desenlerde bulunan köşe takımları, sabit tip ve açılarak yatak olan tipler şeklinde piyasada bulunmaktadır. Gerek kumaşları, gerek ise iskeleti oluşturan malzemeleri, sektördeki emsallerine göre markanın ön planda bulunmasına neden olmaktadır.

Kilim Mobilya Köşe Takımları Çeşitleri

İhtiyaç sahiplerinin zevklerine sunulan kilim mobilya köşe takımları milas köşe takım, kapadokya köşe takım, sude köşe takım, doğa köşe takım, hisar köşe takım, riva köşe takım, serace köşe takım, edremit köşe takım, poly köşe takım ve alyans köşe takım olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Her biri farklı tasarım olan ve yaşam alanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan köşe takım modelleri, evlerin atmosferini değiştirecek görsellikte yer almaktadır.

Kilim Mobilya Köşe Takımları Fiyatları

Her ürün grubunda olduğu gibi kilim mobilya köşe takımları fiyatları da, modeller arasında değişiklik göstermektedir. Firma tarafından sunulan milas köşe takım 2.990 tl, kapadokya köşe takım 4.199 tl, serace köşe takım 2.699 tl, sude köşe takım 1.699 tl, edremit köşe takım 3.359 tl, riva köşe takım 2.790 tl, hisar köşe takım 3.149tl bedel ile satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap