Modalife Akça Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları

Derinin görkemi ile konforu birleştiren bir tasarım olarak karşınıza çıkan Modalife akça düğün paketi oldukça ekonomik bir fiyat ile sunulmaktadır. Ürün paketinin tercih edilmesi ile birlikte, deri tasarımına yer verilen bu ürünün yanında, ayrıca hediye paketinin bulunduğunu, hediye paketi içerisinde de yatak ve baza seçeneğinin yer aldığını göreceksiniz. Akça düğün paketi koltuk takımı, yatak odası ve yemek takımı seçeneklerinden meydana gelmektedir.

Koltuk takımına baktığınızda, 2 adet üçlü koltuk ile birlikte, 1 adet tekli koltuk verildiğini, üçlü koltuk sistemlerinde sandık ve yatak sisteminin kullanıldığını göreceksiniz. Tüm takımda ağırlıklı renk, parlak beyaz renk olarak tercih edilmiştir. Konsol üzerinde 4 adet kapaklı menteşenin kullanıldığı, estetik kulp tercih edildiği, zengin bir görsellik kazandırıldığı dikkat çekmektedir. Ünitelerde bazalı sistemin kullanılması, estetik bir görünümü gündeme getirmektedir.

TV ünitesinde iki bölmeli açık raf bulunmak ile birlikte, uydu alıcısı ya da dvd gibi cihazlar için, fonksiyonel boş bir alan yaratılmıştır. Masa ile birlikte 6 adet sandalye verilmektedir ve sandalyelerin yeni nesil polipropilen sandalye olduğu görülmektedir. Bütün ürünler 2 yıl garantili olacak şekilde karşınıza çıkarılır. Ürün paketinin içerisinde ya da bu ürünü satın almanız ile birlikte, konsol, TV ünitesi, masa, sandalyeler, üçlü koltuk, berjer, gardrop, şifonyer, komodin ve başlık seti ile karşılaşacaksınız. Ürünün tamamı bahsedildiği gibi 24 ay garantili, Modalife garantisi olacak şekilde sizlere sunulmaktadır.

Düzenlenen kampanyalar ile birlikte ürünün paket halindeki satış fiyatı, 6.990 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu ürünü peşin satın alma seçeneğinin haricinde, arzu etmeniz durumunda kredi kartı ile de satın alabilirsiniz. İş Bankası, Garanti Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Finansbank, Yapı Kredi gibi bankaların kredi kartları ile 18 taksitle ürünü satın alma avantajına sahip olabilirsiniz. Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, tüm nakliye işlemleri, Modalife markası tarafından karşılanan firmanın kendine ait araçları ile nakliye hizmeti verilecek belirttiğiniz adrese ürün teslim edilecektir.

Ürün teslim edilecek olmak ile birlikte, aynı zamanda Modalife personeli tarafından yaşam alanlarında montaj işleminin yapıldığını, kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim edildiğini göreceksiniz.

Yorum Yap