Modalife Alize Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları

Modalife çizgisi ile konsepti ile karşınıza çıkarılan ve düğün paketi anlayışı ile sunulan seçeneklerden bir tanesini de Modalife alize düğün paketi meydana getirmektedir. Oldukça şık bir tasarım ile kullanıcılar karşılanmış ve tarzı ile kendine hayran bırakan bir serinin yaratıldığı görülmüştür. Bu paket içerisinde, alize düğün paketi içerisinde yatak odası bulunmaktadır, yemek odası bulunmaktadır ve koltuk takımı yer almaktadır.

Koltuk takımına bakıldığında, 2 adet üçlü koltuk ile 1 adet tekli koltuk olduğu görülecektir. Ayrıca alize koltuk takımında sandık ve yatak özelliği dikkat çekmektedir. Üründe tercih edilen malzemeler, dayanıklı malzemelerden meydana getirilmiş olup, çizilme ve sürtünmeye karşı ekstra bir dayanıklılık yaratıldığı görülmektedir. Tüm ürünlerde tahmin edeceğiniz gibi, kolay temizlenme özelliği de yer almaktadır. Takımdaki renk anlayışına bakıldığında, legnano rengin esas alındığı görülmektedir. Aytaşı renk uygulaması ile kombine edilmiştir. Tercih edilmesi ile birlikte, Modalife alize düğün paketi ürünün tercih edilmesi ile birlikte, satın alacağınız ürünler konsol, TV ünitesi, masa, 6 adet sandalye, 3'lü koltuk, berjer, gardrop, şifonyer, komodin ve başlık olarak karşınıza çıkarılacaktır.

Ayrıca bu ürünün alınmasında dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan bir tanesi, tüm ürünlere karşı firma tarafından verilen 24 ay garantidir. Paket içerisinde yer alan bütün ürünler 24 ay garantili bir şekilde karşınıza çıkarılmıştır. Heybetli duruşu ile yumuşak, süngerli dokusu ile dikkat çeken karyola başlığı, ürün rengine uyumlu kumaşların tercih edilmesi, tüm çekmecelerde raylı sistemlerin kullanılması, kapaklar ve çekmecelerde yavaşlatıcı sistemlere yer verilmesi, raflı bölmeleri, elbise askılıkları, iç çekmeceleri, yerden yüksek kullanılan ayak konsepti gibi tüm anlayış dahilinde, estetik kulplar da dahil olacak şekilde bu malzemeyi tercih etmeniz, şık bir konsepte kavuşmanız anlamına gelecektir.

Ürünün satış fiyatı 16.970 Türk Lirası olmak ile birlikte, kredi kartları ile bu ürüne 18 taksit üzerinden sahip olabilirsiniz. İş Bankası, Ziraat Bank, Halk Bankası, Garanti Bank, Finansbank gibi bankaların kredi kartlarına 18 taksit yapılmaktadır. Ürün teslimi Modalife tarafından kendi araçları ile yapılacaktır ve arzu edilmesi durumunda, teslim edilen ürünlerin yine ücretsiz montaj hizmeti gerçekleşecektir.

Yorum Yap