Mondi Lavin Köşe Takımı Modeli ve Fiyatları

Mondi Lavin Köşe Takımı Modeli ve Fiyatları

Köşe takım modelleri klasik, modern veya spor pek çok değişik tarza hitap ederken Mondi Lavin Köşe Takımı hem modern hem şık tarzın çok güzel bir örneği. Modern bir tarz istediğinize karar verdikten sonra seçeceğiniz takımda renk evin diğer eşya ve aksesuarlarına ve evin genel havasına nasıl uyum sağladığını göreceksiniz.

Köşe takımı alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus rahat olmasıdır. Yatak olabilmesi özelliği ile hem rahat ben de misafirlerinizi sevgiyle ağırlayabileceğiniz bir modelle karşınızdayız. Takımın oturum alanlarının geniş ve ergonomik olması, kumaşının kolay silinebilir ve sağlığa zarar vermeyen maddeden üretilmiş olması sizi memnun edecek. Köşe bağlantılarının ve dikiş kısımlarının da muntazam bir şekilde birleştirildiğini gördüğünüzde doğru bir seçim yaptığınızı anlayacaksınız.

Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı ile işlerinizi hızlandırmayı ve size zamandan kar sağlamayı hedefledik. Zaman içinde çöküntülerin olmaması için takımın kol ve kanatları ideal yükseklikte ve dolgu malzemesi yeterli miktardadır. Berjeri ile uyumlu kırlentleri tamamlayacak aksesuar seçimi sizin hayal gücünüze bırakılmıştır.

Mondi Lavin Köşe Takımı Modeli Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Köşe

Genişlik: (X) 249.00 cm

Derinlik: (Y) 93.00 cm

Yükseklik: (Z) 76.00 cm

Kdv İndirimli Peşin Fiyat: 6.257,00

12 Taksitli Fiyat: 6.759,00

Berjer

Genişlik (X) 83.00 cm

Yükseklik (Z) 88.00 cm

Derinlik (Y) 85.00 cm

Kdv İndirimli Peşin Fiyat: 1.369,00

12 Taksitli Fiyat: 1.479,00

Yorum Yap