Mondi Mobilya Lalezar Delüx Takım Modelleri Ve Fiyat Listesi

Mondi mobilyanın Lalezar delüx takımı ile yine karşınızdayız. Bu takım hakkında bilgileri okumaya başlamadan önce nasıl bir oturma takımı istiyorsunuz onu düşünüp iyice karar vermelisiniz. Bu takım size iyi bir alternatif olabilir. Takım hakkında bilgilere geçelim.

Öncelikle takımı oluşturan parçaları sıralayalım. Lalezar delüx takım, sedef renk ahşap oymalı ve taç ugulaması olan bir takım. Bunun haricinde font sırt damaks desenli ana kumaşı mevcut ve diğer bölümlerde kadife kumaş uygulanmış. Dikişi makroma dikiş ile yapılmış. Düğme uygulaması olarak çektirme düğme uygulanmış. Bu şık uygulamalarla salonunuza zarif bir görünüm sağlayacağı aşikar.

Mondi Mobilya Lalezar Delüx Takım da font ve sırt kısımlarında komple sünger ve kırlent uygulaması ile konforu ve rahatlığı bir arada sunuyor. Ayrıca takımda kullanılan yüksek ayak özelliği ile temizliğinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bu takımın konseptine uygun mondi mobilyanın yemek odası ve yatak odası ürünleri de tasarlanmış yakın zamanda mağazalardaki yerini alacakmış. Ayrıca orta sehpa ve grand halı modelleri de mevcut. Hepsini bir arada değerlendirmeniz daha uygun olabilir.

Yorum Yap