İstikbal Resital Yemek Odası Takımı Modelleri Ve Fiyat Listesi

İstikbal Resital Yemek Odası Takımı şıklığı ve zarafeti seven bayanların gözdesi olmaya aday. Hem kullanılan malzemeyle hem de rengiyle çok şık ve zarif bir tasarımı var.

Temizliği ve kullanımı kolay olan bu ürünün çekmecelerinde ve kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış. Bu şekilde hem kullanımı kolaylaştırılıp hem de ürününün ömrü uzatılmış. Aynı zamanda ürünün yapımında insan sağlığı da düşünülerek E1 standartlarına uygun asla kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmış.

8 kişilik sabit masa ya da kitabeli masa olmak üzere iki çeşit alternatifiyle tüketicinin tercihine sunulan takımın masası kitabeli şeklinde kapalıyken 6 kişilik açıldığında 8 kişilik olabilmekte.

Büfenin aynası ise farklı ve şık tasarımıyla takımın görselliğini tamamlamış. Takımın sandalyeleri üzerinde kullanılan düğmeler şıklığı tamamlarken sırt ve fon kısmında döşeme uygulanmış. Fildişi renge sahip olan takımın büfesi içerisinde kaşık, çatal ve bıçaklar için karolaj uygulaması kullanılarak tüketicinin hizmetine sunulmuş.

Yorum Yap