Dar Pliseli Zebra Perde Krem

Evleri zarif ve güzel gösteren şey hiç tartışmasız odalardaki perdelerdir. Perdelerin bir çok modeli mevcut buda biraz karar vermekte kafa karıştırıcı olabiliyor. İşte size bugün Dar Pliseli Zebra Perde’yi tanıtacağız.

Neden Zebra Perde

Çünkü Zebra perdeler tül ve güneşlik görevini aynı anda görebilme yeteneğine sahip bir ürün. Bu çok amaçlı perdeler görseliği ve şıklığı sayesinde evlerinizin dekoratif havasını zenginleştirir. Kumaşındaki özellik sayesinde perde aşağı yukarı hareket ederken, fonksiyonel olmasının yanı sıra aynı zamanda şık duruşuyla iyi bir dekorasyon ürünü olarak uzun yıllar konfor sağlayabilir.

İlerleyen zamanlarda perdenizi değiştirmek istediğinizde; yeni perde almak yerine sadece kumaşını değiştirmeniz yeterli olacaktır, böylece extra masraflardan kaçınmış olursunuz. Zebra perdeler ölçüsü alınması, montaj kolaylığı, taşınması ve maliyet konusunda da diğer perdelere göre daha avantajlıdır.

Çalışma Şekli : İsteğinize göre sağ yada sol yanındaki metal yada plastik zincir yardımıyla aşağı-yukarı hareket ettirilerek kontrol edilir.

Nem Dayanıklılığı: Nem dayanıklılığı bulunmaktadır.

Kumaş İçeriği: % 100 Polyesterden oluşur.

Teknoloji: Eritme polyester teknolojisi kullanıldığından kenarlarından kesinlikle atma yapmaz. Dokuma sonrası apre işleminde ipleklerin birbirine kaynatılır.

Malzeme: Mekanizma siperleri ve perde ağırlık aparatı Alüminyumdan yapılmıştır.

Kaplama: Akrilik ve su geçirmezlik kaplama bulunur.

Mekanizma: 1 . Sınıf mekanizma kullanılmış.

Montaj: Kolay montaj aparatları genelde ürün ile gönderilir gönderilmiyorsa kolayca temin edebilirsiniz. ( korniş montaj aparatı ve montaj ayağı gibi)

Işık Geçirgenlik : %30 oranında ışık geçirgenliği bulunuyor, Kesinlikle ortamı karartmaz ve dışardan içeriyi yada içerden dışarıyı göstermez.

Ürünün Temizliği: Nemli sünger ile iki yüzü silinebilir. Çamaşır makinesinde hiçbir stor yıkanmaz.

Teknoloji: Erime iplik teknolojisi ile üretilmiş olup, asla kenarlarından atma yapmaz.

NOTLAR

*Zebra perde kumaşı çift kattır (Kapalı konumdayken içerisi dışarıdan görünmemektedir.)
*Kolay montaj sistemi sayesinde kornişiniz varsa kornişe geçme montaj aparatı ile tornavida dışında hiçbir yardımcı gereçe ihtiyaç duymadan kolaylıkla montaj yapabilirsiniz.
*Eğer kornişiniz yoksa 100 cm bir zebra perde için 2 adet delik delmeniz montaj ve perdenin taşınması için yeterlidir.
*Zebra perdeler kesinlikle çamaşır makinasında yıkamayınız. Aksi halde garati kapsamından çıkacaktır.

Yorum Yap